Stosowanie suplementów z olejów w czasie upału

Czy to prawda, że latem gdy jest potworny gorąc, nie wolno spożywać żadnych olei jak tran, olej z wiesiołka, olej z tranem plus czosnek? Bo zażywam takie suplementy od roku , z przerwami tydzień, dwa , a teraz słońce nieźle daje czadu. Słyszałam, że w takie dni może powodować uczulenie?

Witam. Nie ma szczególnych przeciwwskazań do stosowania tego typu preparatów latem. Wszystko zależy od indywidualnej tolerancji skóry.