Stosowanie suplementu diety Indonal a infekcja HPV

Szanowni Państwo, Czy suplement diety - indonal, ma jakiekolwiek zastosowanie podczas wykrytej infekcji HPV (test DNA)? Wiem, że żaden lek nie eliminuje wirusa, ale czy można stosować cokolwiek, co pomoże organizmowi walczyć z tym wirusem? Po jakim czasie ponownie wykonać test HPV, aby stwierdzić, czy infekcja ma charakter przetrwały? Mam 24 lata i pierwszy test wykonałam w grudniu 2013. Cytologie (wykonywane od dwóch lat) są prawidłowe.

szanowna Pani!

Suplement diety Indonal pomaga zwalczać wolne rodniki w organiźmie-czyli podnosi odporność i pomaga zwalczać wirusa HPV.
Pytanie jaki typ wirusa HPV u Pani wykryto-w przypadkach niektórych wirusów można wykonać tzw.mRNA, czyli wykluczyć infekcję przetrwałą.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka

Wielce Szanowna Pani ! Odpowiedź - nie, ale Pani problem wymaga rozmowy i zrozumienia z obu stron. Proszę nie ulegać zdenerwowaniu. Myśle, że będzie ok! Z wyrazami szacunku Marek Bulsa