Stosowanie suplementu diety XtraSize

Witam.Mam 19 lat Od roku chodze z fajna dziewczyną na której mi bardzo zależy. Mam jednak taki wstdliwy problem z którym nie chce isc do lekarza bo się wstydzę. Chodzi mianowicie o długośc penisa. Chciałbym go powiększyć i tym samym poprawić swoje zycie seksualne. Czytałem ze sa tabletki które dodają centymetrów.  Chciałem zapytać czy coś wiadomo na temat tabletek XtraSize Czy jest to faktycznie w pełni skuteczny i bezpieczny preparat, czy nie ma jakiś efektów ubocznych i czy w przyszłości nic nie bedzie się działo.Interesuje mnie też jak długo należy brać ten sumplement i jak szybko pojawia się efekty. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Na pytanie dotyczące ewentualnych skutków ubocznych przyjmowania tych tabletek może odpowiedzieć lekarz, znający skład chemiczny preparatu. Ze swojej strony mogę zapewnić jedynie, że nic nie będzie się działo w kwestii wielkości penisa.
Jeśli wielkość Pana członka mieści się w normie, nie istnieją żadne skuteczne, łatwo dostępne sposoby powiększania go. Wszelkie rodzaju maści, tabletki itp. są przede wszystkim produktem marketingowym. Właściwą drogą jest nauka radzenia sobie z kompleksami i samoakceptacja oraz wzbogacanie sztuki miłosnej i poprawianie atmosfery erotycznej w związku.
Jeśli wielkość Pana członka niepokoi Pana i zdaje się być wyraźnie nieprzeciętna, proszę skonsultować się z lekarzem urologiem. Istnieją choroby (np. zaburzenia hormonalne), które mogą wywoływać m.in. taki efekt.

Pozdrawiam!

Wymieniony preparat nie jest obecny w lekospisie i nie ma jego temat seksuologicznych badań spełniających kryteria naukowe. Nie spotkałem się nigdy, żeby lekarze seksuolodzy polecali taki preparat.
Nie ma skutecznych preparatów na powiększenie penisa, tak jak nie ma na powiększenie nosa lub wydłużenie palców...
Pozdrawiam. JW

Magdalena Mroczek

Witam,
Xtrasize ma status suplementu i nie ma żadnych wiarygodnych badań które potwierdziłyby jego skuteczność. Preparat zawiera naturalne składniki. W składzie preparatu można znaleźć następujące składniki:

Tribulus Terrestris – jest to afrodyzjak, który ma zwiększać potencję i powiększać ciała jamiste, co ma się w teorii przyczynić do powiększenia członka
Maca Root-ma on za zadanie wzmagać popęd płciowy i potencję
L arginina, która poprawia wydzielanie hormonu wzrostu oraz ma za zadanie poprawiać ukrwienie rożnych narządów.
Saw Palmetto-jako afrodyzjak ma zwiększać potencję, poza tym stosowany jest przy przeroście prostaty.
Poza tym suplement diety zawiera np. ziarna dyni oraz inne afrodyzjaki i naturalne substancje. Preparat nie jest na pewno szkodliwy, ale nie jest również skuteczny. Doniesienia o tym, że znacząco poprawia on wielkość członka są nieprawdziwe. Nie ma leku, a tym bardziej suplementu diety, który w sposób znaczący zwiększałby wielkość penisa, a już na pewno nie o tyle, ile jest napisane w reklamie. Poza tym preparat często reklamowany jest jako oparty na amerykańskiej recepturze. Zawiera on jedynie naturalne składniki, które występują też w innych pokarmach. Istnieją rodzaje operacji, które mogą nieznacznie zwiększyć wielkość członka, nie są one jednak z reguły refundowane. Jeśli istnieją rzeczywiste problemy z wielkości członka, proszę zgłosić się do lekarza urologa, który oceni sytuację i ewentualnie zaleci leczenie operacyjne. Kupowanie preparatów takich jak xtrasize może okazać się stratą pieniędzy, ponieważ nie przyniesie spodziewanych efektów. Żaden suplement diety nie wpłynie znacząco na wielkość członka. Być może Pana problem polega na braku akceptacji samego siebie czy problemach w relacjach. W takim przypadku pomocna może być konsultacja z psychologiem.