Stosowanie Syndi 35 a seks i ryzyko ciąży

od 27.03 miałam dosyć silną miesiączkę, nie było to delikatne plamienie. 3 tyg temu uprawiałam seks ze swoim chłopakiem- pierwsza min-dwóch były bez prezerwatywy, potem już z nią a do tego biorę syndi-35. Ostatnio strasznie boli mnie głowa, mam mdłości(choć mogą być to powroty bulimiczne), oraz biegunkę. Czy jednak mogłoby się tak zdarzyć, że jestem w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Jeśli zażywa Pani tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniami, ryzyko ciąży jest bardzo małe. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy.