Stosowanie syropu Herbapect i tabletek Cholinex w pierwszych tygodniach ciąży

czy mozna stosowac syrop herbapect i tabletki cholinex w pierwszych tygodniach ciazy?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Cholinex - nie zaleca się stosowania w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
Natomiast herbapect nie przedstawia danych na temat stosowania tego leku. W razie infekcji proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego.