DX2 szampon i jego stosowanie

Dzień dobry. Chciałbym zadać takie pytanie: czy szampon DX2 dla siwych włosów jest dobry i czy są po nim jakieś rezultaty i usuwają one siwe włosy? On jest rzeczywiście skuteczny czy to tylko taki chwyt reklamowy? Bardzo proszę o opinie, jeżeli ktoś z korzystał z szamponu DX2, czy może się nimi podzielić? Jaka jest cena tego specyfiku? Czy szampon DX2 jest wydawany na receptę, czy można go kupić nie tylko w aptece? Mam mnóstwo siwych włosów i chciałbym się ich jakoś pozbyć. Nie za bardzo uśmiecha mi się je malować dlatego szampon DX2 wydał mi się idealny do tego. Czy ten szampon działa ten na wypadanie włosów? Nie ukrywam, że mam ich mało i również z tym problemem chętnie się rozprawię. Czy cena w aptekach jest lepsza od cen sklepowych jeżeli nie jest na receptę? Proszę o rady i pomoc, z góry bardzo dziękuję!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tylko zdrowy styl życia jest metodą, która pomaga opóźnić wystąpienie siwych włosów. Powszechnie reklamowane środki, szampony, odżywki itd. nie mają udowodnionego działania.