Stosowanie szamponu Herbal a suche włosy

Witam, Od dłuższego czasu włosy myję szamponem Herbal. Głowę myję codziennie. Chciałbym jednak zastąpić ten kosmetyk jakimś szamponem leczniczym, odżywczym, sprawiającym że włosy nie będą suche. . Czy mógłby mi ktoś polecić dobry, sprawdzony szampon z apteki? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny Pani typu skóry nie podejmę się doradzenia konkretnego produktu. W sprzedaży aptecznej dostępna jest szeroka gama preparatów do pielęgnacji włosów. Jeżeli wie Pani jakiego rodzaju szamponu Pani potrzebuje, to producent nie ma większego znaczenia.

Witam serdecznie,
polecam szampon regenerujący Radical i odżywkę w spray do włosów suchych Radical. Polskie kosmetyki o bardzo dobrym składzie i działaniu.

Pozdrawiam,
ES