Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a biały śluz

Witam. podczas drugiego opakowania microgynonu 21 wzielam druga tabletke z opoznieniem 9h. po 7 tabletce na palcu wprowadzono nikoma ilosc naseinia. po skonczonym opakowaniu pojaiwlo sie krwawienie z odstawienia. 27 dni po tej sytuacji gin powiedziala ze mam endometrium cienkie i nie widzi ciazy. pojaiwl się bialy sluz.co on zonacza? Czy moge czuc sie bezpiecznie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisane sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Dla pewności warto wykonać test ciążowy. Występowanie wydzieliny z pochwy o białym zabarwieniu bez współistnienia innych objawów należy uznać za fizjologiczne. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.