Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a poprawa stanu cery

czy syndi 35 sa bezpieczne i czy trzeba zrobić badania jakieś jeśli chodzi o przyjmowanie ich na cere trądzikowatą?po jakim czasie działają jako anty?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tabletki te mają zastosowanie zarówno jako antykoncepcja oraz jako leki na cerę. W momencie przyjęcia ich w pierwszym dniu cyklu jest Pani także chroniona przed ciążą.