Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko poronienia

rok temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po czym zaszłam w ciąże bardzo się cieszyłam ale w 7 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie puste jajo płodowe i doszło do poronienia. czy przyczyną mogłobyć wcześniejsze stosowanie tabletek antykoncepcyjnych ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Stosowanie antykoncepcji raczej nie wpłynęło na niepowodzenie podczas ciąży. Muszę Panią poinformować iż statystycznie nawet 30% ciąż ulega poronieniu we wczesnym okresie z różnego powodu.