Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Artilla przez 19-latkę

Obawiam sie brania tabletek antykoncepcyjnych Artilla... zaczelismy wspolzycie ze swoim chlopakiem jednak tylko polegamy na prezerwtywie. Za duzo skutkow ubocznych... jednak wiem, ze strasznie panikuje i najlepszym rozwiazaniem byloby branie tabletek, choc wciaz nie jestem pewna.

Aleksander Ropielewski

Należy przeanalizować korzyści i potencjalne skutki uboczne każdej z metod antykoncepcji. Ginekolog może w tym pomóc, jednak ostateczna decyzja należy do Pani.

Piotr Pilarski

Oczywiście każdy lek jak również tabletki antykoncepcyjne mogą wiązać się ze skutkami ubocznymi jednak nie muszą one wystąpić. Najbezpieczniejsze pod tym względem są tabletki trójfazowe. Wybór należy do Pani.

Pozdrawiam.