Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych bez przerwy i krwawienie po stosunku

Witam, biore tabletki antykoncepcyjne, od poczatku stycznia nie zrobilam zadnej przerwy miedzy listkami tabletek. Seks z partnerem uprawiamy czesto nawet zdarza sie codziennie, niestety od miesiaca krwawie po stosunku i nie tylko. Uzywamy sporej ilosci lubrykantu. Niestety aktualnie nie moge udac sie do lekarza, przebywam teraz za granica. Krwawienie to bardzo mnie martwi, nie wiem co sie dzieje i co powinnam zrobic zanim udam sie do specjalisty. Prosze o pomoc

Wielce szanowna Pani ! Nie potrafie odpowiedzieć na Pani pytanie . Wiem tylko , ze decyzję o stosowaniu leku w inny niestandardowy sposób nalezy podejmować w porozumieniu ze swoim lekarzem. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa