Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i godzinne opóżnienie

Biorę tabletki antykoncepcyjne. Biorę regularnie codziennie. Raz zdarzyło mi się wsiąść godzinę później. Cały miesiąc byłam przeziębiona, brałam różne leki wydawane bez recepty oraz stosowałam domowe sposoby na przeziębienie, cebula cytryna sok malinowy. Krwawienie zawsze u mnie występowało trzeciego dnia rano po ostatniej tabletce. A tym razem pojawiło się jednorazowe plamienie czwartego dnia wieczorem. I tu moje pytanie czy to można zaliczyć jako okres? Czy jest możliwość abym była w ciąży?

Piotr Pilarski

Pani objawy nie są niepokojące. Jednorazowe godzinne przesunięcie nie ma wpływu na skuteczność.

Pozdrawiam.