Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i plamienie po stosunku a ryzyko ciąży

Biorę tabletki sylvie 20 od około roku jakoś około 16 listopada współżyłam z chłopakiem w następnym tygodniu dostałam plamienia mam je do dziś około 20 listopada miałam matury i to wywołało we mnie dużo stresu a jestem człowiekiem bardzo nerwowym 6 grudnia ponownie współżyłam i on twierdzi że nie doszedł we mnie ale ja czułam się tak dziwnie w środku jakbym coś miała. Czy jeśli odrobina spermy była to zajdę w ciążę przy braniu tabletek Czy to dziwne uczucie było w związku z moim podnieceniem

Dzień dobry!

Prawidłowo przyjmowane tabletki antykoncepcyjne skutecznie zabezpieczają przed ciążą, również przy stosunkach z wytryskiem w pochwie.

Pozdrawiam!