Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych po miesiączce wywołaną luteiną a ryzyko ciąży

miesiączkę dostałam we wtorek wieczorem ok godz 21 wywołana luteina. Tabletkę anty wżiełam w środę rano o 7.00. pierwsze opakowanie. Od tego czasu biore tbletki regularnie. ale w sobote 4 dzen cyklu)wydarzyła się taka sytuacja.Podczas pieszczot, mój partner mógł mieć na palcu znikomą ilość nasienie (o ile miał) i włożył tego palca do środka. byla to końcówka miesiączki w zasadzie to malutkie plamienie. wytrysk był po tym dotykaniu, ale mogło się coś z niego wydobyć wcześniej. Czy mozliwa ciaza?
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zasadami ryzyko ciąży w opisywanej sytuacji jest znikome.