Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych przy nadżerce

Rok temu wykryto u mnie nadżerkę. Z tego powodu ginekolog przepisał mi tabletki anty. Po 3 miesiącach miałam zgłosić się ginekologa na kontrolne badanie. Niestety nie zostałam zbadana tylko dostałam recepte na kolejne pół roku. Od tego czasu wypadają mi nadmiernie włosy, mam bolesne miesiączki, upławy o nieprzyjemnym zapachu, ból podczas stosunku, niedrożność jelit, wzdęcia i uczucie ciężkosci. Martwi mnie to, bo lekarz wspominał że może przerodzić się to w raka szyjki macicy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.