Stosowanie tabletek Daylette a możliwość ciąży

W zeszła sobotę zapomniałam wziąć tabletki.Była to tabletka numer 20 z trzeciego rzędu DAYLETTE w niedziele gdy miałam wziąć tabletke zobaczyłam że ta z Soboty nie jest wzięta i natychmiast wzięłam obie. w poniedziałek rano współżylam z moim chłopakiem i skończył we mnie. Czy jest szansa ciąży? Miesiaczke dostalam w zeszly piatek. Ponieważ na.ulotce pisze by wziąć do końca białe tabletki i rozpocząć nowe opakowanie pomijając zielone tabletki więc w ten czwartek zaczelam nowe opakowanie.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli postąpiła Pani zgodnie z informacją z ulotki, ochrona przed ciążą zostanie zachowana.

z poważaniem
Michał Kurek