Stosowanie tabletek Depresanum a bóle głowy

Od tygodnia biorę tabletki Depresanum. 2 dni temu zaczęły się bóle głowy, szczególnie podczas jazdy samochodem, a nigdy nie miałam choroby lokomocyjnej. Nie głodzę się, odżywiam się zdrowo (ograniczam słodycze, jem 5 posiłków dziennie). Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Czy złe samopoczucie fizyczne może być skutkiem ubocznym tabletek Depresanum? Czy to w ogóle jest możliwe żeby tabletki Depresanum powodowały tego typu efekty uboczne? Zastanawiam się co powinnam teraz zrobić bo być może najlepszym wyjściem byłaby rezygnacja z tabletek Depresanum albo zamiana ich na jakiś inny lek o podobnych właściwościach. Czy istnieje jakiś zamiennik Depresanum, który nie powodowałby u mnie tego typu efektów ubocznych? A może jednak nie są one spowodowane działaniem leku i powinnam na przykład wykonać jakieś badania? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Trudno powiedzieć, jest to suplement diety, który nie ma wykazu działań niepożądanych. Ból głowy może być związany z niedostateczną dobową podażą płynów.