Stosowanie tabletek Escitil a przyjemność z seksu

Od 2 miesięcy zażywam lek na nerwicę Escitil. Działa bardzo dobrze, ale znacznie obniżył u mnie sprawność sexualną. Mam erekcję i z wielki trudem osiągam orgazm (a w zasadzie wytrysk) bo podczas stymulacji z partnerką prawię nic nie czuję. Zupełnie jakby penis był znieczulony. Podobno jest to normalne przy tym leku. Czy można stosować jakieś inne tabletki, które nie zakłócą działania escitilu a przywrócą przyjemność z sexu?

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Witam,
Jest to jakiś paradoks,który na pewno trzeba powierzyć lekarzowi prowadzącemu.Być może nerwica spowodowana była lękiem związanym np.ze sferą seksualną.Nic Pan o tym nie pisze. W tym rozumieniu lek ograniczył niepokój,ale pozostały skutki w postaci znieczulenia ciała.Zachęcam,by poza farmakoterapią skorzystał Pan z pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej,na którą może pana skierować także lekarz obecny.
Pozdrawiam serdecznie