Stosowanie tabletek Limetic po porodzie

Witam,Mam pytanie odnośnie tabetek limetic,Siostra karmi piersią,urodziła 22 lipca,od dwóch tygodni przyjmuje w/w tabletki,po dwóch tygodniach stosowania dostała pierwszą miesiączkę po porodzie,czy te tabletki bierze się bez przerw,non stop?Czy na czas okresu należy je odstawić?Z góry dziekuję za odpowiedż.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak napisane jest w ulotce, tabletki bierze się bez przerwy, bez względu na krwawienie.