Stosowanie tabletek na porost włosów po chemioterapii

Witam, mam pytanie. Osoba z mojej rodziny jest 60 letnią kobietą, która od ok. 15 lat nie ma włosów na całym Ciele. Około 8 lat temu przeprowadzana została chemioterapia, która niestety nie dała rezultatów. Przyglądając się bliżej głowy, widać bardzo małe włoski (milimetrowe) jest ich bardzo mało, około 20 albo troszkę więcej na całą głowę. Proszę o pomoc jakich tabletek lub lekarstw można spróbować aby włosy zaczęły rosnąć! Pozdrawiam

Łysienie uogólnione to bardzo złożony problem medyczny. Schorzenie to wymaga szerokiej diagnostyki, często prowadzonej w ramach oddziałów dermatologicznych. W ponad 40% nie odnajduje się przyczyny schorzenia i nie ma możliwości poprawy sytuacji. Proszę porozmawiać z dermatologiem.

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego , który zaplanuje stosowne badania i skieruje ew., do odpowiedniego specjalisty!!! zż