Stosowanie tabletek poprawiających opalanie

Witam! Mam pytanie odnosnie tab poprawiajacych opalanie. Kiedys stosowalam solarin max z bardzo dobrym rezultatem , opalalam sie jntensywnie, ladniy kolor co bez tab nigdy mi sie nieudalo opalenizna byla czerwona i za jakis czas zamisat zbrazowiec schodzila mi skora . Jak napisalam po tab to sie zmieniolo ale gdy za jakis czas znow zaczelam brac re same tab nic niepomagaly. Prosze napisac co wplywa na to ze raz dzialaly a nastepne razy juz nie czy moze trezba je stosowac z czyms co pomaga wchla

Witam, szanowna Pani stosowanie wszelkich suplementów diety bez konsultacji z dermatologiem jest złym pomysłem. Jeśli Pani skóra reaguje w taki sposób na opalanie to znaczy, że opalanie się nie jest najlepszym pomysłem. Sugeruje skontaktować się w tej kwestii z dermatologiem, ponieważ Pani skóra może być bardziej podatna na różnego rodzaju choroby.