Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek Ridevidion z powodu nawracających torbieli

witam chciałam zapytac po ciaży lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne ridevidion ze wzgledu na pojawiajace sie torbiele aby przeleczyc ,kiedys juz je stosowałam tylko zaniepokoiło mnie to ze zostały mi jescze 2 tabletki z blistra a ja dostałam najpierw takie upławy podbarwione delikatnie krwia ale tylko ze 3 razy dziennie a teraz sa one takie brazowe co to moze oznaczac bardzo sie denerwuje prosze o odpowiedz
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Witam. Prawdopodobnie jest to plamienie spowodowane zmianami hormonalnymi lub infekcją. Jeżeli objawy nie ustapią w ciągu tygodnia, proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy