Stosowanie tabletek Size power

Dzień dobry  mam 26 lat i prowadze dosyć intensywne życie seksualne. Nie mam zadnych problemów zdrowotnych ani kompleksów ale od dłuższego czasu mam duża ochote wybrobowac tabletki size power.Słyszałem ze jest to jeden z bezpieczniejszych srodków powodujących wydłużenie penisa  może wiec moje życie intymne byłoby jeszcze ciekawsze a kobiety też może byłyby pod wrażeniem Chciałbym się spytac czy warto skorzystac z tych tabletek? Jak długo trzeba czekac na efekty i jak duże to są efekty. Czy po zaprzestaniu brania tabletek mój penis wróci do dawnych rozmiarów.? Proszę o informacje na ten temat. Dziekuje i pozdrawiam.

Choć działanie tego specyfiku nie zostało potwierdzone w badaniach naukowych mogę się z Panem zgodzić - jeżeli ma Pan taką potrzebę warto spróbować. Proszę jednak pamiętać, że każdy suplement diety ma swoje skutki uboczne i nie powinno się przekraczać zalecanej dawki.

Magdalena Mroczek

Size power są to tabletki, które mają status suplementu diety. Nie ma żadnych wiarygodnych badań, które potwierdziłyby skuteczność tego suplementu diety. Preparat zawiera naturalne składniki. W składzie preparatu można znaleźć następujące składniki:

Tribulus Terrestris – jest to afrodyzjak, który ma zwiększać potencję i powiększać ciała jamiste, co ma się w teorii przyczynić do powiększenia członka
L -arginina, która poprawia wydzielanie hormonu wzrostu oraz ma za zadanie poprawiać ukrwienie rożnych narządów, w tym również penisa. L-arginina jest aminokwasem, który występuje też naturalnie w organizmie.
Rhodiola rosea -ma zwiększać odporność organizmu i podnosić potencję.

Preparat nie jest na pewno szkodliwy, ale nie jest również skuteczny. Doniesienia o tym, że znacząco poprawia on wielkość członka są nieprawdziwe. Nie ma leku, a tym bardziej suplementu diety, który w sposób znaczący zwiększałby wielkość penisa, a już na pewno nie o tyle, ile jest napisane w reklamie. Poza tym preparat często reklamowany jest jako oparty na amerykańskiej recepturze. Zawiera on jedynie naturalne składniki, które występują też w innych pokarmach. Istnieją rodzaje operacji, które mogą nieznacznie zwiększyć wielkość członka, nie są one jednak z reguły refundowane. Jeśli istnieją rzeczywiste problemy z wielkości członka, proszę zgłosić się do lekarza urologa, który oceni sytuację i ewentualnie zaleci leczenie operacyjne. Kupowanie preparatów takich jak size power może okazać się stratą pieniędzy, ponieważ nie przyniesie spodziewanych efektów. Żaden suplement diety nie wpłynie znacząco na wielkość członka. Być może Pana problem polega na braku akceptacji samego siebie czy problemach w relacjach. W takim przypadku pomocna może być konsultacja z psychologiem.

W składzie zwierają:
Tribulus terrestris  – głownie służy zwiększeniu potencji, także  zwiększa erekcję u mężczyzn, dodatkowo naturalnie podnosi poziom testosteronu, prze co osiągamy lepsze libido.
L-Arginina HCL – główne zadanie to zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej poprzez rozszerzenie  naczyń krwionośnych.
Rhodiola rosea – tutaj możemy spodziewać  się  zwiększenia potencji jak i  podniesienie odporności organizmu.

Magdalena Mroczek

Size power są to tabletki, które mają status suplementu diety. Nie ma żadnych wiarygodnych badań, które potwierdziłyby skuteczność tego suplementu diety. Preparat zawiera naturalne składniki. W składzie preparatu można znaleźć następujące składniki:

Tribulus Terrestris – jest to afrodyzjak, który ma zwiększać potencję i powiększać ciała jamiste, co ma się w teorii przyczynić do powiększenia członka
L -arginina, która poprawia wydzielanie hormonu wzrostu oraz ma za zadanie poprawiać ukrwienie rożnych narządów, w tym również penisa. L-arginina jest aminokwasem, który występuje też naturalnie w organizmie.
Rhodiola rosea -ma zwiększać odporność organizmu i podnosić potencję.

Preparat nie jest na pewno szkodliwy, ale nie jest również skuteczny. Doniesienia o tym, że znacząco poprawia on wielkość członka są nieprawdziwe. Nie ma leku, a tym bardziej suplementu diety, który w sposób znaczący zwiększałby wielkość penisa, a już na pewno nie o tyle, ile jest napisane w reklamie. Poza tym preparat często reklamowany jest jako oparty na amerykańskiej recepturze. Zawiera on jedynie naturalne składniki, które występują też w innych pokarmach. Istnieją rodzaje operacji, które mogą nieznacznie zwiększyć wielkość członka, nie są one jednak z reguły refundowane. Jeśli istnieją rzeczywiste problemy z wielkości członka, proszę zgłosić się do lekarza urologa, który oceni sytuację i ewentualnie zaleci leczenie operacyjne. Kupowanie preparatów takich jak size power może okazać się stratą pieniędzy, ponieważ nie przyniesie spodziewanych efektów. Żaden suplement diety nie wpłynie znacząco na wielkość członka. Być może Pana problem polega na braku akceptacji samego siebie czy problemach w relacjach. W takim przypadku pomocna może być konsultacja z psychologiem.