Stosowanie tabletek wczesnoporonnych

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek wczesnoporonnych a mianowicie do którego tygodnia można je zażyć aby poronić ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sprzedaż i stosowanie środków wczesnoporonnych w Polsce jest niezgodna z prawem. Możliwość stosowania dostępnych za granicą preparatów zależy od substancji czynnych, z reguły uznane są one za skuteczne i bezpieczne do 10 tyg. ciąży, jednak ich stosowanie powinno odbywać się pod kontrolą ginekologiczną.