Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek z firmy MyVita Natural Supplements a wysypka

Witam mam pytanie codziennie gdzies od roku zazywam tabletki wit c - z ekstraktem z dzikiej róży i bioflawonoidami- cytrusowymi z firmy MyVita Natural Supplements. Zauważylam u siebie gdzies od dwoch tygodni Świąd skóry glowy i calego ciala- w związku z tym mam pytanie czy moze to być wlasnie powodem moich dolegliwości ( strasznie swędzi mnie cale cialo jest od drapania wysypka której nie mogę opanować
KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu

Jeśli zażywa Pani te tabletki od roku, to najprawdopodobniej przyczyna leży gdzie indziej. Najlepiej pójść do dermatologa, niech Panią zbada.

0

Reakcje prawdopodobnie spowodował inny czynnik - alergia wywołana suplementem ujawniłaby się wcześniej. Najlepiej skonsultować problem z lekarzem dermatologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy