Stosowanie tabletek z piperyną przy otyłości

Witam. Chcialabym zaczac przyjmowac tabletki z piperyna. Czy jest bezpieczna? Zoladek wytrzyma? Nie mam zadnych klopotow ze zdrowiem oprocz otylosci.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę sprawdzić czy suplement jest dopuszczony do obrotu w Polsce. W ulotce znajdzie Pani przeciwskazania do zażywania.

Pozdrawiam serdecznie

 Ewa KozĹowska

Witam,

samo przyjmowanie tych tabletek nie zda się Pani, potrzebuje Pani wyrobienia zdrowych nawyków żywieniowych i zmiany diety.

Pozdrawiam
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl