Stosowanie Temeste na nerwicę lękową

Witam. Mam pytanie. Otoz mam nerwice lekowa i otrzymalam od lekarza psychiatry! Temeste poniewaz innych lekow nie moge brac (za duzo skutkow ubocznych)i magne b6max 6tabletek dziennie. Czy zamiast tabletek mozna przyjmowac wit b w zastrzyku. Wiem ze jest pomocna w nerwicy i szybciej dziala i poprawia samopoczucie. Z gory dziekuje za odpowiedz

Temesta (lorafen) jest lekiem silnie uzależniającym i nie należy go przewlekle przyjmować. Istnieje wiele leków przeciwdepresyjnych, które w przypadku nerwicy będą skuteczne i bezpieczne, można dobrać taki, który będzie dobrze tolerowany. Witaminy działają tylko u osób z niedoborami, zdarza się to niezwykle rzadko w zachodnich krajach. Nie ma podstaw do stosowania iniekcji.