Stosowanie terapii laserowej na owłosienie

Jeśli terapia laserowa nie pomogła przy kilku razach to czy można ja stosować przez całe życie?? chodzi o niechciane włoski to wtedy nie bedzie szkodliwe??

Witam serdecznie, terapia laserowa powinna pomóc definitywnie po ok. 5 zabiegach. Jeśli chodzi o wpływ często powtarzanej lasetoterapii- trzeba uważać. Jest to metoda stosunkowo młoda, tak więc nie są znane do końca efekty i ewentualne powikłania po stosowaniu tego typu zabiegów przez długi okres czasu. Jeśli włoski są ciemne, myślę, że powinno się udać rozwiązać problem po kilku zabiegach, proszę więc wykazać się cierpliwością. Pozdrawiam.

Witam , nie napisała Pani jakim laserem, w jakich odstępach czasu , ile zabiegów było wykonane, jaki ma Pani kolor owłosienia.

Aby terapia laserowej depilacji była skuteczna :
włosów przez 3 tygodnie przed zabiegiem nie epilujemy z cebulkami
kolor włosów musi być ciemny
odstęp między jednym,a drugim zabiegiem musi wynosić 3-5 tygodni.

Zabiegów należy wykonać między 6,a 10 w zależności od rodzaju włosa.

Dzień dobry,

W skutecznej terapii laserowego usuwania owłosienia bardzo istotny jest sprzęt, którym był wykonywany zabieg oraz właściwa kwalifikacja pacjenta.
Osobiście pracuję na laserze diodowym i nie zdarzyło mi się, żeby przy odpowiednim doborze pacjenta do zabiegu, nie było żadnego efektu.
Czy zabiegi były wykonywane na pewno laserem czy urządzeniem IPL?
Włos jest gruby i ciemny czy raczej jasny i cienki?
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska