Stosowanie Tetralysal na trądzik a spożywanie alkoholu

Witam, zacząłem brać antybiotyk na trądzik, lecz niestety przez ten czas zdarzyło mi się pić alkohol przez co ledwo co zadziałał, to czy lepiej zrobić przerwę i znów brać czy brać dalej? Jest to Tetralysal

Proszę kontynuoważ zażywanie leku i ogranczyć spożywanie alkoholu mocnego.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Można również przy takiej cerze wykonać serię peelingów medycznych