Stosowanie Tetralysal na trądzik różowaty

Witam od tygodnia biorę Tetralysal na trądzik różowaty a od dwóch dni smaruję buzię Rozexem dodatkowo łykam wit PP. Jednak krosty i zaczerwienienie nie schodzą, mam wrażenie że leki nie działają, dodatkowo skóra mi się strasznie łuszczy wcześniej też miało to miejsce pomimo natłuszczania buzi kilka razy dziennie.. prosze o pomoc

Witam, Leczenie trądziku to proces długotrwały. Tydzień to zbyt krótki okres aby oceniać skuteczność terapii. Efekty leczenia widoczne są dopiero po około 3 miesiącach stosowania leku. Należy czekać cierpliwie i nawilżać skórę przynajmniej raz dziennie.

Proszę dać skórze trochę czasu nic z dnia na dzień nie zadziała- minimum są to 3 miesiące, warto w tym czasie również wykonywać zabiegi laserowe IPL na wyciszenie naczyń oraz peeling migdałowy i polecam zastosować nanozłoto w sprayu.