Stosowanie Tianesalu na depresję

witam, od dwóch tygodni zażywam Tianesal na depresje, lekarz psychiatra kazał mi brać trzy razy po pół tabletki 12,5 mg. niestety żadnej poprawy nie widzę, wciąž mam wahania nastroju, nic mi się nie chce, nie ma mam chęci do życia. czuje naprzemian bezsens i strach. czy mogę zwiekszyć dawkę do całej tabletki? mój psychiatra jest obecnie na urlopie, wiec nie mam możliwości zadania mu tego pytania. bede wdzięczny za odwiedź.

Witam,
Leki przeciwdepresyjne zaczynają działać najwcześniej po 2-3 tygodniach. Dlatego jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek poprawę.
Pozdrawiam

lepiej isc na terapie.same leki nie pomoga, chyba,ze na jakis czas za jakis czas:)odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza