Stosowanie Travix na żółte i luźne stolce

Mam 22 lata, gastrolog przepisal mi travix na zółte, luźne stolce jakie mam. Przeczytalem ze zawiera on enzymy trawienne na trzustke, jednak w badaniach wszystko jest w normie, amylazy rowniez. Usg prawidlowe gastroskopia i pelne badania krwi ze wskazaniem na trzustke, watrobe prawidlowe, kał rowniez w porzadku. Czy moja trzustka jest zatem zdrowa? Wszystkie powyzsze badania sa prawidlowe. Drogi zolciowe prawidlowe, watroba w porzadku, w czym moze byc problem? Moze nerwica?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. A czy podane leki pomagają? Proszę kierować się zaleceniami lekarskimi.

Milena Lubowicz

Problem oczywiście może leżeć po stronie psychiki, myślę jednak ze warto spróbować przepisanego preparatu, gdyż może poziom enzymów jest zbyt niski. Dodam, że nie wszystkie enzymy można oznaczyć w laboratorium.
Pozdrawiam