Stosowanie Viagry przez 25-latka

poprosze o odp prosta do zrozumienia , zastanawiałem sie nad wspomagaczom jak viagra ale mam 25 lat i mysle ze byłoby błedem zażywać przed kazdym stosunkiiem z partnerka

Dzień dobry!

Pytanie - z jakiego powodu chciałby Pan zażywać np. viagrę. Jeśli cierpi Pan na zaburzenia erekcji, to warto leczyć je farmakologicznie niezależnie od wieku, jeśli lekarz zadecyduje, że taka jest potrzeba i taka forma terapii będzie najskuteczniejsza. Diagnoza seksuologa jest konieczna, ponieważ zaburzenia erekcji często są objawem innych chorób - np. zaburzeń hormonalnych, zaburzeń krążenia, cukrzycy itp. Jeśli jednak nie zauważa Pan u siebie zaburzeń, a chciałby jedynie poprawić, urozmaicić swoje życie seksualne - są na to inne sposoby, niż przyjmowanie leków.

Pozdrawiam!