Stosowanie Vibin Mini a Epiduo

Witam, Stosuję doustną antykoncepcję hormonalną - vibin mini. Dzisiaj lekarz dermatolog przepisał mi następujące leki - epiduo i belosalic. Czy mają one wpływ na antykoncepcję ? Czy mogę je stosować biorąc vibin mini ? Bardzo dziękuje za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Są to leki stosowane miejscowo i nie mają wpływ na skuteczność antykoncepcji doustnej.