Stosowanie Vibin Mini i pominięcie przerwy a wymioty

Witam, Chciałam zapytać ponieważ biorę tabletki anty vibin mini. Sytuacja wygląda nastepujaco wziełam całe opakowanie tabletek bez białych po czym zaczełam brać nastepne opakowanie by uniknac okresu i podczas 6 tabletki drugiego opakowania po wzieciu tabletki w ciagu godziny źle sie czułam i zwyniotowalam, niestety nie mialam mozliwosci wzięcia dodatkowej tabletki. Czy nalezy sie dodatkowo zabezpieczac czy nie gdyz to jest juz 4 tydzien brania tabletek ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zastosować dodatkowe zabezpieczenie przez co najmniej 7 dni.