Stosowanie witamin i suplementów diety, a spożywanie orzechów i pestek dyni

Witam, zamierzam jeść codziennie po 30 gramów orzechów i tyle samo pestek z dyni, zamierzam kupic sobie witamine A E do tego suplement cynku jak i również kwasy omega. Do wszystkich suplementów dośc sceptycznie podchodze ponieważ boję sie że przy tej mieszance po prostu za duzo będe miał wszytkiego, jest sens łączenia witamin minerałów jak juz codziennie będę jadł orzechy

Witam serdecznie,

spokojnie może Pan połączyć wymienione witaminy oraz kwasy omega z jedzeniem orzechów. Na pewno nie zaszkodzi. Proszę zadbać o to aby dieta była pełnowartościowa i dobrze zbilansowana.
Stara się Pan jadac regularnie i pić do 2l wody dziennie.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk