Stosowanie witamin Pro Agri w ciąży

Witam biorę od pół roku witamine pro agri 9 w zeszlym tyg dowiedzialam sie ze jestem w ciąży lekarz u ktorego bylam na wizycie mowil ze mozna brać choc jest nie wskazanym lekiem dla kobiet w ciazy . Z tego co wiem nie bylo badan na kobietach w ciąży i dlatego jest zakazany. Czy ktoryś z tu lekarz mógł by mi cos wiecej powiedziec o stosowanu tego preparatu w ciazy i czy lapiej nie brac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak jak Pani sama napisała ten preparat nie był przebadanych w grupie ciężarnych, dlatego sądzę, że lepiej go nie przyjmować.
Pozdrawiam