Stosowanie witamin tuż przed laparoskopowym zabiegiem usunięcia woreczka żółciowego

Dzień dobry W połowie stycznia czeka mnie zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka zółciowego , obecnie przyjmuję suplementy witaminowe przez wzgląd na chore jelita i dietę lekkostrawną i eliminacyjną , w której nie ma wszystkich witamin, Przyjmuję wit d 2000 jednoste, wit b compleks z biotyna i kwasem foliowym, suplementy na oczy z wit b z luteina i zeasksantyną 2razy dziennie magnez, probiotyki , wit e 200 jednostek Cchiałąbym zapytać czy mogę te wszystkie witaminy brać do ostatniego dnia przed operacją ? zabieg mam na 16 stycznia, Czy któreś z nich powinnam odstawić jeśli tak to które?, czy powinnam wszystko odstawić? jeśli tak to na ile dni przed zabiegiem? boję się żeby sobie nie zaszkodzić , żeby w trakcie zabiegu nic złego się nie wydarzyło. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz, za co bardzo dziękuję i Pozdrawiam

Witam, wszystkie wątpliwe pytania powinna Pani zadać lekarzowi, który będzie przeprowadzał zabieg. Z punktu żywieniowego żaden z powyższych suplementów nie powinien zaszkodzić i spowodować komplikacji. Pozdrawiam serdecznie.