Stosowanie witamin w 20-tygodniu ciąży

Witam! Mam pytanie Jestem w 20 tyg ciąży lekarz zalecił mi branie witamin omegamed DHA jednak są one dosyć drogie Czy nie ma jakiś innych troszkę tańszych o podobnym składzie ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Rozwiązaniem niewiele tańszym, ale lepszym będzie preparat złożony Femibion Natal 2 - będzie w nim Pani miała zarówno pełen kompleks witaminowo-mineralny oraz kwasy tłuszczowe DHA. Jeżeli jest dla Pani problemem finansowym zakup takich witamin można poszukać w internecie - ponieważ może je Pani zażywać również podczas karmienia można zrobić większy zapas znacząco obniżając koszt 1 opakowania. Proszę także pamiętać, że taka suplementacja nie jest fanaberią lekarza - to najlepsza inwestycja w zdrowie Pani dziecka jaką można wykonać. Jestem przekonana, że naprawdę warto zainwestować w dobre witaminy w ciąży - zwróci się to Pani z nawiązką jak już dziecko będzie na świecie.