Stosowanie Xanaxu po spożyciu alkoholu

Choruje na nerwice lekowa i biore tylko Xanax tabletke jedna tylko wtedy jak nagle dostaje ataku niepokoju, leku od srodka itp. Ale przez 4 dni pilem po pare piw a od dzisiaj od rana nic nie pilem juz, minelo kilkanascie godzin i mam kacaaa i jeszcze do tego niepokoj jakis wiec czy juz moge wziasc przy kacu - ta jedna tabletke Xanaxu ? bardzo prosze o informacje !

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie zalecam jeszcze zażywania powyższego preparatu i przede wszystkim zalecam spożywanie o wiele mniejszej ilości alkoholu albo zupełna abstynencje. Zalecam takze wizyte u psychiatry. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Tak. Jeżeli nie będzie Pan spożywał alkoholu podczas przyjmowania xanaxu i nie jest Pan obecnie pod wpływem alkoholu, to może Pan przyjąć xanax.