Stosowanie Xydroxyzinum na nerwicę

Witam Man 25 lat od 3mies zażywam Xydroxyzinum 25mg 2 razy dziennie z powodu nerwicy. Czy to możliwe ze od czasu zaczęcia brania tego leku mogłam dostać pryszcze? Nawet ropne pojawiają się w dolnej części policzków oraz na brodzie. Nigdy nie miałam problemów z cera. Nie zdążę wyleczyć jednych to już kolejne się pojawiają.

WItam serdecznie,
tak, jednym z wielu skutków ubocznych wywoływanych przez Xydroxyzinum mogą być
skórne reakcje alergiczne. Wystarczy przeczytać ulotkę.
Powinna Pani jednak się zastanowić czy branie leów w ogóle ma sens. Leki leczę objawy, a nie przyczyny no i miewaję wiele niefajnych skutków ubocznych. Radziłbym przeczytać poniższe i się zastanowić :
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam miło

Witam
Jeśli pojawiły się pryszcze wraz z rozpoczęciem podawania leku, to całkiem możliwe, że te objawy są skutkiem działania leku, jednak należy to skonsultować z lekarzem prowadzącym, bo odpowiedź na portalu to jedynie teoretyzowanie.
Pozdrawiam
Anna Szyda