Stosowanie zastrzyków Biuforoksym przy anginie

witam,mam od poniedzialu angine.zastrzyki mialam przepisane w środe biofuroksym 2x1. leczenie trwalo 5 dni jutro ostatni zastrzyk.nie boli mnie gardło,czuje sie dobrze.czy juz po anginie? czytalam ze leczenie trwa okolo 10 dni ,nie wiem czy nie dojdzie do powikłań bo u mnie to trwalo 5 dni

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się na kontrolę do lekarza zlecając ego leczenie