Stosowanie zastrzyków Clexane i proszków antykoncepcyjnych

Witam od 10 dni biore zastrzyki clexane 40mg a biore proszki antykoncepcyjne czy podczas zastrzykow powinnam przestac je stosować na czas brania zastrzyków i stosować dodatkowe zabezpieczenia by nie zajść w ciaze? Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Nie wiem konkretnie z jakich wskazań przyjmuje Pani clexane i jakie tabletki antykoncepcyjne Pani stosuje ale w większości przypadków nie ma konieczności przerywania antykoncepcji ani stosowania innych metod antykoncepcji.