Stosowanie żelu Epiduo na zaskórniki

Witam , jestem w pierwszym tygodniiu kuracji z EPIDUO -poprawa jest juz zauważalna, chciałam zapytac jaki czas mogę stosować ten żel ? czy gdzy zaprzestane go uzywac , zaskórniki nie wrócą?

Witam! Kuracja maścią trwa zazwyczaj kilka-kilkanaście tygodni. W wielu przypadkach zmiany trądzikowe zostają wyleczone i nie mają tendencji do nawrotów.