Stosowanie Zomirenu i Pramolanu jednocześnie

Czy mogw brac doraznie zomiren gdy biore pramolan.na.noc ? Czy moge brat te.leki jesli,roenocznie stosuje.lek,na.obnizenie cisnienia ?

Aleksander Ropielewski

Należy umiejętnie dawkować zomiren i pramolan ponieważ mają podobne działanie i ich efekty uboczne mogą się kumulować. Nie wiem jaki lek na nadciśńienie stosuje Pani jednocześnie dlatego ciężko mi powiedzieć czy może Pani go łączyć z zomirenem i pramolanem.