Stosowawanie Zorac a możliwość problemów z zajściem w ciążę

dermatolog przypisała mi izotek ponieważ mam cere tłustą, trądzikową. Jest to silny lek i zamiast niego kupiłam zorac od znajomej która go nie zdążyla używac. Na internecie wyczytalam ze mogą byc potem problemy z poronieniami przy zajściu w ciążę. Zastanawiam się jak to mozliwe skoro tazarotenu jest tam tylko o,o5%?? Jesli witamina A sie kumuluje w organizmie to jak po zakonczonej kuracji mogę się jej pozbyc,oczyścic organizm z jej nadmiaru? Domowe sposoby,apteczne lub inne. Proszę o fachową odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa I kierować się jego zaleceniami.