Stosunek 3 dni przed owulacją a możliwość ciąży

witam kochamal sie 3 dzien przed owulacja ,czy doszlo do zaplodnienia mam czesto temperature i bol glowy do tego z piersi leci delikatny bialy plyn nigy tego nie mialam juz 4 dni po owulacji a nie ma sluzu tylko dziwne kucia mam pod brzuchem jestem przed miesiaczka powinam dostac 18 i mam co 28dni czasem sa 3 dniowe a normalnie mam 6dni blagam o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.