Stosunek 3 dzień po owulacji a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Dzis uprawialiśmy z dziewczyną seks (nie bylo wytrysku) no ale zostala gumka w jej pochwie 4-5 cm wyciagnela i zaraz poszla sie przemyc jest to 3 dzien po owulacji .. Jaka jest szansa procentowa unikniecia niechcianej ciązy Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Witam,
istnieje szansa na zajście w ciążę nawet bez wytrysku, ponieważ plemniki znajdują się też w tzw. preejakulacie. Niestety trudno określić procentową szansę ponieważ na zajście w ciąże wpływa zbyt wiele czynników. Pozdrawiam