Stosunek 3 tygodnie po porodzie metodą cesarskiego cięcia a ryzyko ciąży

witam jestem 3 tygodnie po porodzie cesarskim,i z partnerem ponislo nas i wspolzylismi dwa razy pierwszy raz byl troche do pochy,a pozniej do konca analnie,a ten drugi raz byl normlnym kochaniem i wyszedl przed czasem czymoglo wogule dosc do sytuacji co opisalam do zajscia w ciazy,straszne obawy mam a juz drugie dziecko urodzilam....

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. O możliwość ciąży decyduje fakt tego czy wystąpiła już owulacja po porodzie. Myślę iż w tak krótkim czasie szansa na ciążę jest mała ale to tylko założenie. Kluczowe jest wystąpienie owulacji.